ebpnovin

درام برادر Brother DR-261CL

 

درام برادر DR-261CL

رنگ: مشكي و رنگي
كاركرد: 15000 صفحه
كارتريج سازگار: تونرهاي 261 برادر و پرينترهاي شركت برادر

معرفي درام برادر DR-261CL

براي اينكه پرينتر شما به بالاترين كارايي خود برسد و تصاوير و متن هاي چاپ شده با آن از كيفيت مناسبي برخوردار باشند، بايد از مواد مصرفي مرغوب و اصل در آن استفاده كنيد.

يكي از مواد مصرفي در پرينتر ليزري، درام است كه نقش مهمي در بالا بردن كيفيت چاپ ايفا مي كند.

وظيفه اصلي درام برادر Brother DR-261CL انتقال تونر بر روي كاغذ و انجام فرايند چاپ نهايي است. پس شما اگر حتي از بهترين نوع تونر موجود در پرينتر خود بهره ببريد اما درام مورد استفاده شده بي كيفيت باشد، نمي توانيد از صد در صد توان پرينتر خود در چاپ با كيفيت اسناد بهره مند شويد.

درام DR-261CL محصول شركت برادر مي باشد و از جمله مرغوب ترين درام هاي موجود در بازار به شمار مي آيد. لازم به ذكر است كه شركت برادر داراي سابقه اي طولاني در عرصه توليد پرينترهاي ليزري و جوهرافشان و مواد مصرفي آنهاست و درام هاي توليد اين برند از دوام و كيفيتي عالي برخوردار هستند.

معرفي درام برادر DR-261CL

درام برادر Brother DR-261CL

درام برادر Brother DR-261CL به منظور استفاده در پرينترهاي ليزري شركت برادر در مدل هاي HL-3150CDN, HL-3170CDW, MFC-9140CDN, MFC-9330CDW به بازار عرضه شده است.

سازگاري مدل پرينتر با درام مورد استفاده در آنها يكي از نكات مهمي است كه همواره بايد به آن توجه داشته باشيد. چرا كه در صورت رعايت نكردن اين موضوع ممكن است هم به درام و هم به پرينتر آسيب وارد شده و كيفيت چاپ با افتي چشمگير مواجه شود.

ظرفيت كاركرد درام مدل Brother DR-261CL معادل با پرينت 15000 برگ است و در صورت استفاده صحيح، براي مدتي طولاني مي توان از آن در پرينتر بهره برد.

شما مي توانيد براي تهيه درام هاي اصل شركت برادر و همچنين خريد درام DR-261CL با كارشناسان ايده برتر پارسيان به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

درام برادر Brother DR-261CL


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۰۹ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :