ebpnovin

درام برادر Brother DR-340CL

درام برادر DR-340CL

رنگ: مشكي و رنگي
كاركرد: 25000 صفحه
كارتريج سازگار: تونرهاي 340 برادر و پرينترهاي شركت برادر

معرفي درام برادر DR-340CL

درام كارترييج مدل DR-340CL يكي از محصولات شركت برادر مي باشد كه براي استفاده در پرينتر ليزري ارائه شده است. به طور كلي درام از جمله مواد مصرفي پرينترهاي ليزري به شمار مي آيد كه با انتقال تونر بر روي كاغذ، عمل نهايي چاپ را انجام مي دهد.

معرفي درام برادر DR-340CL

بنابراين اگر از درامي نامرغوب در پرينتر خود استفاده كنيد، كيفيت تصاوير و متن هاي چاپ شده با پرينتر تحت تأثير قرار گرفته و با افت مواجه مي شوند.

برند برادر نامي شناخته شده و مطرح در ميان شركت هاي توليد كننده پرينتر و مواد مصرفي آن به شمار مي آيد و درام هاي ساخت اين شركت همواره از دوام و كيفيت بالايي برخوردار بوده اند.

درام برادر Brother DR-340CL نيز از اين امر مستثني نيست و استفاده از آن در پرينترهاي ساخت شركت برادر منجر به بهترين كيفيت چاپ متناسب با توان پرينتر مي شود.

درام برادر Brother DR-340CL

درام برادر Brother DR-340CL

ظرفيت كاركرد درام برادر Brother DR-340CL برابر با پرينت 25000 برگ است كه باعث شده تا اين درام به يكي از با دوام ترين و كاراترين درام هاي موجود در بازار بدل شود.

شما با استفاده از درام مدل Brother DR-340CL خيالتان بابت تعويض درام براي مدتي طولاني راحت خواهد بود. نكته اي كه بايد در انتخاب درام هميشه به آن دقت داشته باشيد، سازگاري درام با مدل پرينتر شماست.

درام برادر Brother DR-340CL براي استفاده در پرينترهاي ليزري شركت برادر در مدل هاي HL-4150CDN, HL-4570CDW, DCP-9055CDN و MFC-9970CDW ارائه شده و استفاده از آن در پرينترهاي ديگر امكان پذير نخواهد بود.

درام نيز همانند تونر بايد از نوع اصل و مرغوب باشد تا اسناد چاپ شده با پرينتر از وضوح و خوانايي مطلوبي برخوردار باشند.

شما مي توانيد براي تهيه انواع درام هاي اصل برادر و همچنين كسب اطلاع از قيمت و نحوه خريد درام DR-340CL با كارشناسان ايده برتر به شماره 73027-021 تماس بگيريد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۶:۵۶ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :