فروش اعتباری اسنوا
ebpnovin ebpnovin .

ebpnovin

بهترين مارك اسكنر خانگي

از زماني كه براي اولين بار دستگاه اسكنر معرفي و ساخته شد تا به امروز، همه از مزاياي اين دستگاه بهره برده اند و به خوبي مي دانند كه چه بار سنگيني را از روي دوش همگان برداشته است.

البته در آغاز قرن بيست و يكم، تحول عظيمي در دنياي فناوري رخ داد و همه محصولات را دستخوش تغييرات بزرگي قرار داد.

درباره انواع اسكنر بايد گفت سالانه مدل هاي مختلفي از برندهاي متفاوت با ويژگي هاي فراوان به بازار مي آيد كه شايد كمي انتخاب را مشكل كند. تخصصي شدن دستگاه ها نيز باعث شده تا تقسيم بندي هاي مختلفي از هر دستگاه داشته باشيم.

 

بهترين مارك اسكنر خانگي

براي نمونه، اسكنر خانگي از جمله پرطرفدارترين هاست زيرا كاربران زيادي در منازل خود از اين دستگاه استفاده مي كنند. به همين دليل نيز همه به دنبال بهترين مارك اسكنر خانگي هستند تا از كيفيت دستگاه مطمئن باشند.

كاربران استفاده هاي مختلفي از اين دستگاه دارند مثلا برخي از علاقمندان به عكاسي به دنبال خريد بهترين اسكنر براي عكس هستند و برخي نيز كه در بايگاني ها و مراكز بزرگ كار مي كنند به دنبال بهترين اسكنر حرفه اي هستند تا بتوانند بيشترين استفاده را از امكانات آن داشته باشند.

اما به هر حال بايد قبول كرد كه همه به دنبال بهترين ها هستند حتي كاربران خانگي!

البته موضوعي كه شايد كاربران خانگي را بيشتر به سمت خود بكشاند، مي تواند قيمت انواع اسكنر خانگي باشد، اما بطور كلي بهترين مارك و مدل كدام است؟

 

بهترين مارك اسكنر خانگي

بهترين مارك اسكنر خانگي كدام است؟

پاسخ به اين سوال كه بهترين مارك اسكنر خانگي كدام است؟ كار چندان آساني نيست، زيرا برندهاي معتبر طي ساليان طولاني توانسته اند ثابت كنند كه مي توانند در برخي مدل ها بهترين باشند.

هر سال اين برندها با هم به رقابت مي پردازند و با آوردن فناوري هاي جديد به محصولات خود، قصد دارند لقب بهترين مارك اسكنر خانگي را از آن محصولات خود كنند.

بنابراين نمي توان گفت كه كدام برند بهترين است. بايد همه موارد و ويژگي ها را در كنار هم قرار داد و سپس مقايسه كرد تا بهترين را متناسب با انتظارات و نياز خود پيدا كنيد.

 

بهترين مارك اسكنر خانگي كدام است؟

براي نمونه قيمت انواع اسكنر خانگي متفاوت است و همه قادر به خريد آخرين مدل نيستند. البته همه نيز به همه اين امكانات نياز ندارند و بايستي امكانات را با قيمت محصول و كار خود مقايسه كرد.

بنابراين اگر از افرادي هستيد كه به دنبال خريد اسكنر خانگي مي گرديد، بايستي از انواع مدل ها اطلاعات كسب كنيد. زمان آن گذشته است كه تنها يك يا دو برند، انحصار توليد اسكنر را در دست داشته باشند.

بهترين مارك اسكنر خانگي كدام است؟

امروزه شركت هاي بزرگ و معتبري به توليد آن روي آورنده اند و به رقابت با يكديگر مي پردازند. شركت ايده برتر پارسيان طي اين سال ها، فروش محصولات مختلف را انجام داده است و به خوبي مي تواند به يافتن بهترين مارك اسكنر خانگي كمك كند.

اين مجموعه با راه اندازي وبسايت فروشگاهي بزرگ، به كاربران اجازه مي دهد تا به آساني محصول مورد نظر خود را با ويژگي هاي لازم پيدا كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۰۱ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp

امروزه كمتر كسي با ماشين هاي اداري مانند دستگاه كپي آشنايي ندارد، زيرا حداقل يك بار مجبور به استفاده از آن شده است. اهميت ويژه دستگاه فتوكپي در دنياي امروز اجتناب ناپذير است و مي توان گفت با وجود گسترش كامپيوترها، باز هم نمي توان از اين دستگه چشم پوشي كرد.

برند شارپ را همه با كيفيت محصولات آن مي شناسند و به هنگامي كه صحبت از دستگاه كپي شارپ مي شود، مي توان در بالاي ليست خريد خود قرار داد. اما اين محصولات نيز لوازم مصرفي و جانبي مختلفي دارند كه در همان ابتداي خريد و يا پس از مدتي استفاده، نياز به تهيه آن ها است.

لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp

بنابراين نمي توان از اهميت لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ نيز چشم پوشي كرد. ممكن است شما پس از خريد دستگاه كپي شارپ، نيازمند تعويض كارتريج، فيدر دستگاه كپي و يا تونر آن شويد. در اين حالت، يافتن لوازم جانبي دستگاه فتوكپي قابل اطمينان و اصل، كمي دشوار خواهد بود.

از آنجايي كه هر برند معتبري، چندين نمونه غير اصل در بازار دارد كه شركت هايي غير از خود شركت هاي توليد كننده آن را توليد مي كنند، بايستي در خريد لوازم جانبي اين محصولات دقت كرد.

لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp

گذشته از اين موارد، لوازم جانبي دستگاه كپي با خود دستگاه ارتباط مستقيم دارند و اگر از موارد غير استاندارد استفاده شود، مي تواند به دستگاه آسيب جدي وارد كند. پس بايد توجه داشته باشيد كه استفاده از تجهيزات غير استاندارد و مي تواند به افت كيفيت و آسيب به دستگاه نيز منجر شود.

خريد لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp

حال كه با موضوع لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp آشنا شديد، مي دانيد كه ممكن است در هر زماني شما نيز به خريد مواد مصرفي دستگاه كپي شارپ نياز پيدا كنيد.

بنابراين توصيه مي شود تا خريد دستگاه خود را از مراكز معتبر انجام دهيد تا هنگامي كه نيازمند خريد لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp شديد، با استفاده از مشاوره همان كارشناسان، لوازم مورد نظر را به صورت دقيق خريداري نماييد.

خريد لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp

بايد توجه داشته باشيد كه براي نمونه كارتريج هر مدل مي تواند با ديگري متفاوت باشد. اين موضوع درباره تونر نيز صدق مي كند و هر برند نيازمند تونر مختص به خود مي باشد. رعايت اين نكات باعث مي شود تا علاوه بر اين كه دستگاه شما طول عمر بالاتري داشته باشد، كيفيت چاپ نيز دچار افت نشود.

بنابراين دقت كنيد تا با خريد لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ از مراكز معتبر، با اين مشكلات مواجه نشويد. شركت ايده برتر پارسيان به خوبي اين مشكلات را مي داند و براي افزايش حس اطمينان در مشتري و خدمات دهي بهتر، نمايندگي فروش لوازم جانبي محصولات شارپ را دريافت كرده است.

خريد لوازم جانبي دستگاه كپي شارپ Sharp

اين در حالي است كه با ايجاد فروشگاهي بزرگ و با كيفيت، خريد اينترنتي دستگاه كپي شارپSharp  و لوازم جانبي آن را ممكن ساخته است تا ديگر نياز به مراجعه حضوري نداشته باشيد.

تنها لازم است وارد وبسايت اين مجموعه شده و پس از مقايسه محصولات با يكديگر، چه از نظر امكانات و چه از نظر قيمت، دستگاه مورد نظر را خريداري كنيد و با گارانتي معتبر و خدمات پس از فروش تحويل بگيريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۲:۱۷ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

تحليل و بررسي هدفون بي سيم جبرا Jabra Elite 65t

هدفون بي سيم Jabra Elite 65t محصولي از شركت جبرا Jabra، كوچكتر و راحت تر از مدل هاي قبلي خود است.

اين هدست بي سيم از كاربري عالي برخوردار هستند، دو ميكروفون در هر گوشي وجود دارد و كه امكان برقراري تماس از طريق آن فراهم مي شود.

برقراري اتصال هدفون تو گوشي جبرا Jabra Elite 65t به دستگاه هاي هوشمند مانند گوشي موبايل، تبلت و ... از طريق بلوتوث صورت مي گيرد.

در اين مقاله قصد داريم با تفصيل به تحليل و بررسي هدفون جبرا Jabra Elite 65t بپردازيم.

تحليل و بررسي هدفون بي سيم جبرا Jabra Elite 65t

مشخصات هدفون بي سيم جبرا Jabra Elite 65t

عمر باتري در هدفون بي سيم جبرا abra Elite 65t حدودا 5 ساعت است و به همراه دو شارژر اضافي كه مقدار بيش تري شارژ را در اختيار قرار مي دهند، عرضه شده است.

اما حالت ايزوله بودن آن نسبت به سر و صدا اطراف براي همه افراد يكسان نيست و همچنين براي اينكه يك مدل ورزشي و ضد تعريق آن را داشته باشيد بايد هزينه بيشتري پرداخت كنيد.

مشخصات هدفون بي سيم جبرا Jabra Elite 65t

هدفون هوشمند جبرا Jabra Elite 65T كاملا بدون عيب و نقص طراحي شده اند، رقيب AirPods اپل هستند و حتي از برخي جهات برترند.

نسل اول و دوم جبرا Elite Sport يكي از بهترين هدفون هاي بي سيم در بازار بودند، اما آنها  با AirPod هاي اپل كه از اواخر سال 2016 وارد اين دسته شده اند، هيچ ارتباطي نداشتند.

در مقايسه با نسلهاي قبل از خود، هدفون تو گوشي بلوتوث Jabra Elite 65T داراي طراحي پيشرفته تر و راحت تر، صداي بهتر، عمر باتري كمي بهتر، كيفيت تماس عالي و پشتيباني صوتي براي همه دستيار هاي مجازي، از جمله Alexa's Amazon on the go است. بنابراين كاربران مي‌توانند كارهايي از قبيل فرستادن و خواندن پيام، برقراري تماس، پخش موسيقي دلخواه و مسيريابي را با صدور فرمان صوتي از طريق اين دستيارها انجام دهند.

با توجه به مشخصات هدفون بي سيم جبرا Jabra Elite 65t، قيمت آن كمتر از نسل دوم Elite Sport كه براي اولين بار به قيمت 250 دلار فروخته شد و البته عملكرد بهتري نيز خواهد داشت.

مشخصات هدفون بي سيم جبرا Jabra Elite 65t

مزاياي خريد هدفون بلوتوث جبرا Jabra Elite 65t

اولين چيزي كه در مورد هر دو مدل Elite 65t بايد توجه داشته باشيد اين است كه برخلاف Elite Sport هيچ مانيتور ضربان قلب در اين مدل وجود ندارد كه اين موضوع شايد يك مزيت محسوب شود.

از مزاياي خريد هدفون بلوتوث جبرا Jabra Elite 65t مي توان گفت كه داراي طراحي ارگونوميك بوده و به خوبي و كاملا در داخل گوش قرار مي‌گيرد. بنابراين كاربران مي‌توانند در حين استفاده، بدون اينكه نگران درآمدن و افتادن هدفون از گوش، به فعاليت‌هاي روزانه‌شان نيز بپردازند.

مزاياي خريد هدفون بلوتوث جبرا Jabra Elite 65t

با حذف مانيتور ضربان قلب در هدفون بي سيم جبرا Jabra توانست طراحي و عملكرد را مرتب و ساده سازي كند و همچنين عمر باتري را تا 5 ساعت در مقايسه با عمر باتري AirPods افزايش دهد (Elite Sport چهار ونيم ساعت).

هدفون بيسيم جبرا اليت 65 تي شامل دو شارژ اضافي است و اگر چه همانند  AirPods اندازه شارژر كوچك  نيست، اما هم جمع و جور بوده و به راحتي در جيب جا مي شود.

مزاياي خريد هدفون بلوتوث جبرا Jabra Elite 65t

از لحاظ فني، هندزفري بي سيم اليت Jabra Elite 65T به عنوان يك مدل ورزشي در نظر گرفته نمي شود، اما استاندارد IP55 بكار رفته در آن باعث مي شود كه در برابر ترشحات گوش و گرد و غبار مقاوم باشد.

گوشي هاي هدفون جبرا مدل Jabra Elite 65T، به لطف پوشش ويژه و يك سنسور حركتي يكپارچه مي توانند در برابر آب شور مقاومت كند و به دليل داشتن اين مقاوت در برابر آب شور، در برابر تعريق بدن نيز مقاوم خواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۱:۲۸ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

تحليل و بررسي كارت گرافيك انويديا Nvidia GeForce RTX 2080

كارت گرافيك 2080 Nvidia RTX اولين كارت گرافيكي است كه در نسل جديد  پردازنده هاي GeForce قرار گرفت و مدت ها است كه در انتظار آمدنش بوديم.

از آنجا كه سري 20 Nvidia براي اولين بار همراه با پرچم و برچسب  RTX 2080 Ti در ماه اوت عرضه شد.

تحليل و بررسي كارت گرافيك انويديا Nvidia GeForce RTX 2080

تكنولوژي جديد و ويژگي برتر كارت گرافيك 2080 Nvidia RTX چيست؟

اغلب كارت هاي گرافيك جديد داراي دو ويژگي هستند كه يكي رديابي اشعه و ديگري استفاده از هوش مصنوعي AI براي ارائه تصاوير با كيفيت بالاتر مي باشد.

كارت گرافيك Nvidia RTX 2080 Ti با ۱۸٫۹ ميليارد ترانزيستور كه در داخل آن قرار دارد، دومين و بزرگترين GPU GeForce است كه تا به حال ساخته شده است.

تكنولوژي جديد و ويژگي برتر كارت گرافيك 2080 Nvidia RTX چيست؟

كارت گرافيك انويديا Nvidia GEFORCE RTX 2080 Ti تا حد زيادي بر روي رندرهاي قديمي خود ,تكيه دارد و هنوز كار دارد تا ارزش خود را در دنياي پر پيچ و خم كارت هاي گرافيكي به اثبات برساند.

قيمت بالاتر  سري 20 به اين معني هستند كه آن ها واقعا شانه به شانه نسل هاي قديمي تر خود پيش مي روند. مثل كارت گرافيك قدرتمند 1080 GTX Ti كه كارت گرافيك ويژه سري GeForce خانواده پاسكال بود. اما سوال اين جاست كه تكنولوژي جديد و ويژگي برتر كارت گرافيك 2080 Nvidia RTX چيست؟

 

تكنولوژي جديد و ويژگي برتر كارت گرافيك 2080 Nvidia RTX چيست؟

بهترين كارت گرافيك براي بازي

كارت گرافيك انويديا جي فورس 2080 نسل جديد Nvidia Turing است كه همراه با پردازنده هاي گرافيكي بسيار قدرتمند و خنك كننده محوري دوقلو عرضه شده است، اين بدان معناست كه تفاوت كمي با مشخصات كارت گرافيك 2080 RTX مرجع و اولين كارت هاي گرافيكي كه شركت انويديا منتشر كرده است دارد. آنها هنوز هم يك GPU مدل 104مشابه دارند و هر دو داراي سيليكون نازكي هستند كه در درون آنها در حال چرخش است.

از لحاظ تعداد هسته، كارت گرافيك جي فورس RTX 2080 همراه با 2944 هسته CUDA كه در 46 پردازشگر جريان (SM) و با يك RT Core (اختصاص داده شده به هر SM ) تقسيم شده است و همچنين همراه با  368 هسته تانسور عرضه مي شوند.

بهترين كارت گرافيك براي بازي

با در نظر گرفتن همان سطح سيليكون پيشرفته كه در GPU نمايش داده شده شما مي توانيد ببينيد كه چرا هزينه اضافي براي خريد كارت گرافيك 2080 RTX پرداخته ايد.

اين نسخه جديد كارت گرافيك به عنوان يك نسخه تمام و كمال از شركت انويديا عرضه شده است و سرعت كمي بالاتر از مدلهاي قبلي دارد. clock speed براي اين نسخه 1.515 مگاهرتز باقي مي ماند، اما داراي  boost clock است كه از 1800 مگاهرتز شروع مي شود.

كارت گرافيك انويديا 2080 Nvidia GeForce RTX يك كارت گرافيك گران قيمت است، حتي از قيمت اوليه GTX 1080 Ti هم گرانتر است، اما در آن از تراشه بسيار بزرگتر و برخي از حافظه هاي گران قيمت براي بوت شدن استفاده شده است. در اين كارت گرافيك جديد Nvidia پهناي باند حافظه نسبت به   GTX 1080 Ti معادل 484 گيگابايت بر ثانيه كاهش يافته است.

تحليل و بررسي كارت گرافيك انويديا Nvidia GeForce RTX 2080

در پايان هم بايد به تحليل و بررسي كارت گرافيك 2080 Nvidia GeForce RTX افزود كه اين تراشه با حداكثر توانايي در تنظيم دما و محدوديت هاي برق  نيز عمل مي كند.

اگر به دنبال انتخاب بهترين كارت گرافيك براي بازي هاي سنگين كامپيوتري از ميان انواع موجود هستيد كه به تكنولوژي ray traced مجهز باشد، كارت گرافيك انويديا GeForce RTX 2080 Ti مي تواند بهترين انتخاب باشد چرا كه قدرتمند ترين كارت گرافيك دنياست!

مطالب بيشتر:

معرفي بهترين كارت گرافيك هاي 2018

سري جديد كارت گرافيك ايسوس مبتني بر RTX 2080 و RTX 2080 Ti

مقايسه كارت هاي گرافيك NVIDIA RTX 2080 با GTX 1080


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۴۳ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر

همان طور كه مي دانيد، ماشين هاي اداري و صنعتي مختلفي در زمينه چاپ وجود دارند كه هر كدام در بخشي از صنايع استفاده مي شوند.

اين ماشين هاي چاپ مانند پرينترها و پلاترها هستند كه نيازمند مواد مصرفي براي تكميل روند چاپ مي باشند. اين مواد كه معمولا تونر نام دارند، درون محفظه اي به نام كارتريج قرار داشته و پس از صدور فرمان چاپ، به كاغذ يا همان بخش قابل چاپ رسانده مي شوند.

بنابراين براي اين دستگاه ها، خريد كارتريج و يا بطور كلي وجود نگاه تخصصي تر به مواد مصرفي آنها الزامي است.

خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر

در ابتداي خريد محصولي مانند پلاتر، معمولا كارتريج بصورت شارژ شده تحويل داده مي شود البته پس از مدتي استفاده، مسلما نياز به شارژ كارتريج پيدا خواهيد كرد.

كارتريج قابل شارژ يكي از مهمترين بخش هايي است كه همه به دنبال آن هستند زيرا با هزينه كمتر مي توان آنها را شارژ كرد.

بنابراين همه ترجيح مي دهند در همان ابتدا، به دنبال خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر باشند، زيرا در هنگام نياز به شارژ، هزينه اي بابت تعويض كارتريج پرداخت نخواهيد كرد.

با وجود كارتريج قابل شارژ پلاتر، به سادگي مي توان آنها را شارژ كرد، اما بايستي به محل خريد، اصلي بودن آنها و تطابق با محصول شما دقت كرد.

خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر

مركز خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر

خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر مزاياي بسياري دارد كه از جمله آنها مي توان به كاهش هزينه ها و استفاده چند باره از آن اشاره كرد.

اين محصولات براي برندهاي مختلفي وجود دارند مانند كارتريج قابل شارژ پلاتر شركت اپسون و يا كارتريج قابل شارژ پلاتر اچ پي. مشتريان بسياري با اين برندها سروكار دارند و نيازمند شارژ كارتريج آنها هستند.

شايد در يك پرينتر خانگي، شارژ كارتريج كمتر اتفاق بيافتد و همه ترجيح بدهند كه در صورت نياز، كارتريج را تعويض كنند، اما در مورد دستگاه هاي صنعتي پلاتر، شارژ آنها در فواصل زماني كوتاهي انجام مي شود كه همين موضوع خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر را مقرون به صرفه مي كند.

مركز خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر

ديگر نياز نيست با هر بار اتمام شارژ، كارتريج جديدي خريداري شود و تنها كافيست آن را شارژ كرد. علاوه بر اين موضوعات، لازم است تا به نحوه شارژ و محل انجام اين كار دقت كنيد.

شارژ اين محصولات نياز به تخصص كافي دارد تا آسيبي به دستگاه وارد نشده و كيفيت چاپ نيز افت نكند.

همچنين اگر به دنبال خريد مخزن كارتريج قابل شارژ هستيد، مي بايست فروشگاهي را انتخاب كنيد كه محصولات اصلي و با كيفيتي را ارائه مي كند.

شركت ايده برتر پارسيان با سال ها تجربه در زمينه فروش و تعمير انواع پلاتر، به عنوان مركز خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر فعاليت دارد.

اين مركز نمايندگي رسمي محصولات خود را به عهده داشته و تلاش مي كند تا بهترين محصولات را با گارانتي و خدمات پس از فروش به مشتريان خود ارائه دهد.

مركز خريد كارتريج قابل شارژ پلاتر

در صورت نياز به مشاوره قبل از خريد نيز مي توانيد سوالات خود را با ما در ميان بگذاريد.

آدرس: خيابان طالقاني - سه راه طالقاني - خيابان خواجه نصير - نبش خيابان مقدم - پلاك 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۹:۴۵ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

ديتا ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400

ديتا پروژكتور ايپتك iBeamBLOCK L400

عمر لامپ: 20000 ساعت در حالت عادي، 30000 ساعت در حالت اقتصادي
وضوح تصوير: 854*480 پيكسل
شدت روشنايي: 200 لومنز
نسبت كنتراست تصوير: 100000:1

معرفي ويدئو پروژكتور ايپتك iBeamBLOCK L400

ديتا ويدئو پروژكتور ماژولار ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400 يك پروژكتور قابل حمل، يك تبلت مجهز به ويندوز 10 و همچنين يك پاوربانك است.

از اين رو شما مي توانيد با استفاده از نمايشگر تبلت، به انجام كارهاي روزمره خود با كامپيوتر مانند مرور صفحات وب، پخش فيلم و انجام بازي بپردازيد و محتواي نمايشگر را از طريق پروژكتور بر روي پرده به نمايش در آوريد. يا با استفاده از اين پروژكتور، گوشي موبايل يا ديگر دستگاه هاي خود را شارژ نماييد.

معرفي ويدئو پروژكتور ايپتك iBeamBLOCK L400

پروژكتور ايپتك L400 يك دستگاه با كارايي بالاست كه مي توان از آن علاوه بر استفاده هاي معمولي، در سفرها و گردش ها نيز بهره برد.

قابليت ها و كارايي هاي ويدئو پروژكتور Aiptek iBeamBLOCK L400

ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك L400 از فناوري DLP براي نمايش تصاوير بهره مي برد و داراي رزولوشن 1280*720 پيكسل مي باشد.

با توجه به اين مشخصات و همچنين با در نظر گرفتن شدت روشنايي اين پروژكتور كه برابر با 400 لومنز است، مي توان گفت كه تصاوير پخش شده با پروژكتور جيبي ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400 از وضوح، شفافيت و كيفيت مناسبي برخوردارند.

قابليت ها و كارايي هاي ويدئو پروژكتور Aiptek iBeamBLOCK L400

البته بهتر است تا از اين پروژكتور در محيط ها و اتاق هاي تاريك استفاده شود تا از كيفيت تصوير كاسته نشود.

ديتا ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400 داراي ابعاد 125*95*32 ميلي متر است و به آساني هرچه تمام تر مي توان آن را با خود حمل كرد. از ديگر ويژگي هاي اين ديتا ويدئو پروژكتور بايد به كنتراست 500:1 آن و مجهز بودن به زوم دستي اشاره كرد.

قابليت ها و كارايي هاي ويدئو پروژكتور Aiptek iBeamBLOCK L400

اين محصول از دو اسپيكر داخلي با توان 1 وات بهره مي برد كه صداي مناسبي را در محيط هاي كم صدا به شما ارائه مي دهند.

پروژكتور ماژولار قابل حمل ايپتك L400 از پورت HDMI برخوردار است كه مي توان از آن براي اتصال به دستگاه موردنظر استفاده كرد. لامپ به كار رفته در پروژكتور ايپتك L400 از نوع LED است و 20000 ساعت طول عمر دارد.

ديتا ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400

همانطور كه اشاره شد، ديتا ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400 به يك تبلت با صفحه نمايش 4.5 اينچي مجهز است.

اين تبلت از يك پردازنده مركزي چهار هسته اي ساخت اينتل (مدل Z3735F) با فركانس 1.33 گيگاهرتز بهره مي برد.

تبلت به كار رفته در پروژكتور ايپتك مدل Aiptek iBeamBLOCK L400 داراي 32 گيگابايت فضاي داخلي و 2 گيگابايت حافظه رم از نوع DDR است.

بر روي بدنه تبلت ديتا پروژكتور ايپتك L400 پورت هاي USB 2.0 و microUSB 2.0 و همچنين شيار كارت حافظه microSD تعبيه شده است.

ديتا ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400

تبلت به كار رفته در آن از شبكه واي فاي نيز پشتيباني مي كند. به طور كلي مي توان گفت كه هر كاري كه با يك تبلت معمولي بتوان انجام داد، با تبلت ويديو پروژكتور ايپتك L400 نيز قابل انجام خواهد بود.

باتري پروژكتور قابل حمل مدل iBeamBLOCK L400 داراي ظرفيتي معادل با 13200 ميلي آمپر ساعت است كه هم انرژي مورد نياز پروژكتور را فراهم مي آورد و هم مي توان از آن در نقش پاوربانك و به منظور شارژ گوشي موبايل بهره برد.

ويدئو پروژكتور ايپتك L400 يكي از دستگاه هاي پركاربرد و خوش ساخت موجود در بازار است كه شما را از تهيه سه دستگاه مجزا بي نياز مي كند. لازم به ذكر است كه تبلت، پروژكتور و پاوربانك به كار رفته در اين محصول قابليت جدا شدن از يكديگر و استفاده مستقل را دارند.

براي اطلاع از قيمت و نحوه خريد ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك L400 به سايت ايده برتر مراجعه نماييد يا با كارشناسان فروش به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

ديتا ويدئو پروژكتور قابل حمل ايپتك Aiptek iBeamBLOCK L400


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۵۵ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

صندلي كارمندي راما Rama K900

صندلي كارمندي راما K900

رنگ: مشكي
دسته: ثابت
روكش: پارچه و چرم

معرفي صندلي كارمندي راما K900

صندلي كارمندي يكي از انواع تجهيزات اداري مي باشد كه داراي ابعاد كوچكتري در مقايسه با صندلي هاي مديريتي و كارشناسي دارد.

صندلي هاي كارمندي متنوعي در بازار ايران موجود هستند كه صندلي كارمندي K900 محصول راما يكي از آنهاست.

معرفي صندلي كارمندي راما K900

شركت ايراني راما چوب از جمله شركت هاي توليد كننده انواع مبلمان اداري و تجهيزات اداري به شمار مي آيد كه در ساخت صندلي اداري از متريال مرغوب ايراني و ترك استفاده كرده است.

صندلي كارمندي راما Rama K900 با كيفيت ساخت مطلوب و طول عمر بالاي خود، يكي از صندلي هاي مناسب براي استفاده در شركت هاي دولتي و خصوصي و محيط هاي اداري و تجاري محسوب مي شود.

طراحي و كيفيت صندلي كارمندي Rama K900

صندلي كارمندي K900 راما داراي روكش هايي از جنس چرم و پارچه مي باشد و در رنگ بندي متنوعي شامل رنگ آبي و مشكي ارائه شده است.

چرخ هاي اين صندلي گردان از جنس پلاستيك با كيفيت هستند و در برابر آسيب هايي مانند ساييدگي يا وزن زياد مقاومت بالايي دارند.

طراحي و كيفيت صندلي كارمندي Rama K900

صندلي چرخ دار كارمندي مدل K900 با بهره مندي از جك تنظيم ارتفاع به شما امكان كم يا زياد كردن ارتفاع صندلي را مي دهد.

صندلي كارمندي راما مدل Rama K900 از طراحي ظاهري جذاب و زيبايي برخوردار است و استفاده از آن جلوه زيبايي به اتاق محل كار شما خواهد بخشيد.

از ديگر ويژگي هاي صندلي اداري راما K900 مي توان به دسته هاي پلاستيكي آن اشاره كرد كه به شكل غيرمتصل به بدنه طراحي شده اند و از سطح تكيه گاه مناسبي براي قرار دادن دست ها بر روي آن برخوردارند.

صندلي كارمندي راما Rama K900

اگر به دنبال يك صندلي راحت براي استفاده هاي طولاني مدت در طول روز در محل كار خود هستيد، صندلي كارمندي راما Rama K900 مي تواند كاملاً انتظارات شما را برآورده سازد.

پشتي صندلي كارمندي چرخدار راما K900 داراي قوس انحناي كمر است و از خستگي و درد در ناحيه پشت در هنگام نشستن هاي طولاني جلوگيري مي كند.

صندلي كارمندي راما Rama K900

همچنين پشتي اين صندلي اداري از نوع متحرك بوده و مي توان زاويه آن را بنا به دلخواه تنظيم كرد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با ويژگي ها و قيمت صندلي گردان كارمندي با كارشناسان شركت ايده برتر در واحد فروش به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

صندلي كارمندي راما Rama K900


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۱۱ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

كشو پول دلتا DELTA Fliptop 460

كشو پول زد دلتا Fliptop 460

تعداد كشو: يك كشو با 13 بخش 
رنگ: مشكي

معرفي كشو پول دلتا Fliptop 460

 كشو پول در هر سيستم و كسب و كار مبتني بر فروش مانند رستوران ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و سوپر ماركت ها يكي از مهم ترين وسايل محسوب مي شود.

كشوهاي پول متنوعي در بازار موجود هستند كه بنا به نياز خود مي توانيد يكي از آنها را تهيه و در محل كار خود از آن استفاده كنيد.

معرفي كشو پول دلتا Fliptop 460

 كشو پول نقد دلتا Fliptop 460 يكي از دستگاه هاي با كيفيت و داراي امنيت بالاست كه مي توانيد براي نگهداري اسكناس، سكه و چك پول از آن بهره ببريد. 

درب اين كشوي پول صندوق فروشگاهي به سمت بالا باز مي شود و داراي 5 خانه براي نگهداري اسكناس و 8 خانه براي نگهداري سكه است.

بر روي بدنه كشو پول دلتا DELTA Fliptop 46 در كنار قفل مركزي، شياري براي قرار دادن چك، كارت شناسايي يا هر برگه كاغذي ديگر تعبيه شده است كه با بلند كردن محفظه پلاستيكي درون كشو پول فيلپ تاپ دلتا مدل 460 مي توانيد به برگه هاي قرار گرفته داخل آن دسترسي داشته باشيد.

كشو پول دلتا DELTA Fliptop 460

جنس بدنه صندوق پول فروشگاهي DELTA Fliptop 460 تماماً از فلز است و علاوه بر اين كه باعث شده تا اين دستگاه از طول عمر بالايي برخوردار باشد، باعث بالا رفتن امنيت كشو پول زد دلتا Fliptop 460 نيز شده است.

كشو پول دلتا DELTA Fliptop 460 به يك قفل مركزي سه حالته نيز مجهز مي باشد.

كشو پول دلتا DELTA Fliptop 460

با توجه به ابعاد كشوي پول دلتا Fliptop 460 كه برابر با 460 * 170 * 100 ميلي متر است مي توان گفت كه اين كشو فضاي زيادي اشغال نمي كند و به راحتي بر روي ميز مغازه يا فروشگاه شما قابل استفاده خواهد بود. ضمن اينكه وزن اين كشو پول 5 خانه دلتا Fliptop 460 برابر با 4.3 كيلوگرم است.

از ديگر ويژگي هاي  كشو پول فروشگاهي دلتا مدل Fliptop 460 بايد به قابليت اتصال آن به فيش پرينتر اشاره كرد كه اين امكان را ايجاد مي كند تا درب اين كشو با صادر شدن هر فاكتور به صورت خودكار باز شود.

كشوي پول Fliptop 460 به صورت دو رنگ طراحي شده و از ظاهري ساده اما شيك برخوردار است؛ به اين صورت كه بدنه اين كشو پول فليپ تاپ، مشكي بوده و درب آن به رنگ نقره اي مي باشد.

كشو پول دلتا DELTA Fliptop 460

براي دريافت قيمت انواع كشوي پول صندوق فروشگاهي و اطلاع از نحوه خريد تجهيزات فروشگاهي به سايت شركت ايده برتر پارسيان مراجعه كنيد و يا با واحد فروش شركت ايده برتر به شماره 73027-021 تماس بگيريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۷:۲۵ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

سوئيچ 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S

سوئيچ شبكه 24 پورت سيسكو 3850-24P-S

نوع سوئيچ: مديريتي لايه 3
تعداد پورت: 24
پورت SFP: ندارد

معرفي سوئيچ 24 پورت سيسكو 3850-24P-S

سوئيچ شبكه سيسكو 3850-24P-S يكي از انواع تجهيزات شبكه بوده و مجهز به امكانات و قابليت هاي فراوان است كه براي استفاده در شبكه هاي نيازمند به پاسخ دهي سريع در حد ميلي ثانيه كاملا مناسب مي باشد.

معرفي سوئيچ 24 پورت سيسكو 3850-24P-S

سطح كاري سوئيچ سيسكو 3850-24P-S مربوط به لايه 3 شبكه است و از قابليت مسيريابي و ارسال بسته اطلاعاتي به صورت هوشمند بهره مي برد.

سوئيچ شبكه Cisco 3850-24P-S مجهز به 24 پورت ايترنت با سرعت 10/100/1000 مگابيت بر ثانيه مبتني بر IP و پورت هاي PoE+ است كه امكان ارسال جريان برق بر روي كابل شبكه را فراهم مي آورد. از اين جهت مي توان از سوئيچ Cisco 3850-24P-S براي شبكه كردن دوربين هاي مدار بسته يا دستگاه هايي از اين قبيل بهره برد.

قابليت ها و مشخصات فني سوئيچ شبكه Cisco 3850-24P-S

سوئيچ 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S از ويژگي Stacking يا پشته شدن پشتيباني مي كند و مي توان به منظور گسترش شبكه و بالا بردن تعداد پورت ها، از 9 عدد سوئيچ 24 پورت سيسكو 3850-24P-S در ارتباط با يكديگر بهره برد و به پهناي باند 480 گيگابيت بر ثانيه دست يافت.

سوئيچ شبكه سيسكو 3850-24P-S از امكان تعريف 32 هزار MAC آدرس و ارسال بسته هاي اطلاعاتي به صورت مجزا براي هر دستگاه موجود در شبكه برخوردار است.

قابليت ها و مشخصات فني سوئيچ شبكه Cisco 3850-24P-S

يكي از ويژگي هاي پركاربرد سوئيچ 24 پورت Cisco 3850-24P-S قابليت استفاده از آن در شبكه هاي وايرلس است كه ظرفيت آن در اين حالت به 20 گيگابيت بر ثانيه مي رسد.

سوئيچ شبكه 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S از جمله سوئيچ هاي مديريتي مي باشد و امكان نظارت بر ترافيك و پهناي باند در حال انتقال در شبكه را در اختيار شما قرار مي دهد.

يكي از ويژگي هاي سوئيچ مديريتي سيسكو 3850-24P-S امكان تعريف و ايجاد 255 شبكه مجازي VLAN است كه با استفاده از آن ها مي توان به شكلي راحت تر و سريع تر شبكه را مديريت و عيب يابي كرد.

سوئيچ 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S

از ديگر مشخصات سوئيچ 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S بايد به حافظه رم 4 گيگابايتي و حافظه فلش 2 گيگابايتي آن اشاره كرد كه امكان ذخيره اطلاعات مربوط به ترافيك جاري در شبكه را ايجاد مي نمايد. همچنين بر روي بدنه سوئيچ سيسكو مدل 3850-24P-S پورت هاي USB Type-B و اترنت RJ-45 تعبيه شده است.

ابعاد سوئيچ Cisco 3850-24P-S برابر با 4.45*44.5*44.5 سانتي متر و وزن آن 7.4 كيلوگرم مي باشد و از قابليت نصب در فضاي رك بهره مي برد. ظرفيت سوئيچ سيسكو 3850-24P-S برابر با 92 گيگابيت بر ثانيه و سرعت انتقال بسته هاي اطلاعاتي آن برابر با 68.4 بسته در ثانيه مي باشد.

سوئيچ 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S

يكي از ويژگي هاي مهم سوئيچ 24 پورت سيسكو 3850-24P-S پشتيباني آن از تمامي پروتكل ها و متدهاي امنيتي پيشرفته است كه انتقال امن بسته هاي اطلاعاتي درون شبكه را به طور كامل تضمين مي نمايد.

در جمع بندي معرفي سوئيچ سيسكو 3850-24P-S بايد گفت كه اين سوئيچ شبكه شركت سيسكو يكي از سوئيچ هاي پرقدرت و با كارايي بالا است كه با مجهز بودن به امكانات و قابليت هاي بالا، باعث انتقال داده ها به شكلي سريع و ايمن در شبكه مي شود.

براي كسب اطلاع از قيمت و نحوه خريد سوئيچ شبكه با شماره 73027-021 تماس بگيريد و يا به سايت ايده برتر مراجعه نماييد.

سوئيچ 24 پورت سيسكو Cisco 3850-24P-S

  

   


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۶:۴۲ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad 330-O

لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

سيستم عامل: ندارد
پردازنده: Intel Pentium N5000
سرعت پردازنده: 2.0Ghz
ظرفيت RAM: چهار گيگابايت / DDR4
سايز مانيتور: 15.6 اينچ
هارد ديسك: يك ترابايت
پردازنده گرافيكي: AMD R5 M530​

معرفي لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

لپ تاپ مدل IdeaPad 330-O يكي از لپ تاپ هاي ميان رده شركت لنوو مي باشد كه در دو رنگ مشكي و خاكستري در بازار ايران موجود است.

معرفي لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

صفحه نمايش 15.6 اينچي، طراحي ظاهري شيك و كيفيت ساخت بالاي بدنه از جمله ويژگي هاي لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O به حساب مي آيند.

اين لپ تاپ براي كاربري هاي عمومي شامل مرور صفحات وب، اجراي نرم افزارهاي عادي مانند مايكروسافت آفيس، تماشاي فيلم، گوش دادن به موسيقي و ديگر كارهاي روزمره و معمولي طراحي و ارائه شده است.

طراحي و ساخت لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad 330-O داراي 2.2 كيلوگرم وزن است و براي حمل و جابجايي، تقريباً سبك به حساب مي آيد.

بدنه صفحه كليد و تاچ پد در هر دو مدل مشكي و خاكستري به صورت غيرهم رنگ با بدنه و همراه با روكش مات طراحي شده كه باعث بالا رفتن جذابيت هاي ظاهري اين لپ تاپ لنوو شده است.

طراحي و ساخت لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

در ساخت بدنه لپ تاپ 15 اينچي لنوو IdeaPad 330-O از پلاستيك مرغوب بهره برده شده و از دوام و استحكام بالايي برخوردار مي باشد.

دو سمت بدنه لپ تاپ IdeaPad 330-O محل قرارگيري درايو نوري (از نوع DVD رايتر) و پورت هاي ورودي و خروجي شامل پورت هاي LAN، USB 2.0، USB 3.0، HDMI و USB Type-C است.

صفحه نمايش و بلند گو هاي لپ تاپ Lenovo IdeaPad 330-O

همواره در لپ تاپ هاي ميان رده و اقتصادي از صفحه نمايش هاي معمولي و مناسب براي نمايش تصاوير معمولي استفاده مي شود.

در لپ تاپ 15 اينچي لنوو مدل Lenovo IdeaPad 330-O از يك صفحه نمايش 15.6 اينچي مجهز به نور پس زمينه LED بهره برده شده كه توانايي نمايش تصاوير و فيلم با كيفيت HD را داراست.

صفحه نمايش و بلند گو هاي لپ تاپ Lenovo IdeaPad 330-O

رنگ ها به شكلي تقريباً طبيعي و زنده در اين صفحه نمايش ديده مي شوند اما زاويه ديد چندان مناسبي براي آن پيش بيني نشده است.

ويژگي مثبت صفحه نمايش لب تاپ لنوو IdeaPad 330-O برخورداري از قابليت ضد انعكاسي مي باشد كه باعث مي شود تا در محيط هاي پُرنور تصوير با وضوح قابل قبولي ديده شود.

لپ تاب لنوو IdeaPad 330-O از بلندگوهاي داخلي مجهز به فناوري دالبي آئوديو بهره مي برد و صداي مورد نياز براي تماشاي يك فيلم در محيطي كوچك را به خوبي ارائه مي دهد.

كيبورد و تاچ پد لپ تاپ Lenovo IdeaPad 330-O

تاچ پد لب تاپ لنوو IdeaPad 330-O به شكل پيوسته طراحي شده و داراي ميزان حساسيت مطلوبي است.

از جمله ويژگي هاي اين تاچ پد مي توان به ابعاد مناسب و چند لمسي بودن اشاره كرد كه به معناي پشتيباني از چند فرمان به صورت هم زمان مي باشد.

كيبورد و تاچ پد لپ تاپ Lenovo IdeaPad 330-O

تايپ با كيبورد اين محصول بسيار آسان است؛ چرا كه اين كيبورد به صورت جزيره اي طراحي شده و ميان كليدهاي آن فاصله مناسبي در نظر گرفته شده است.

لپ تاپ Lenovo IdeaPad 330-O مجهز به يك صفحه كليد كامل مي باشد و براي كساني كه قصد استفاده از اين لپ تاپ را به منظور انجام كارهاي حسابداري يا تايپ حرفه اي دارند، كاملاً مناسب است. البته كيبورد لپ تاپ لنوو آيديا پد 330 فاقد نور پس زمينه است.

سخت افزار و باتري لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

سخت افزار به كار رفته در آن متناسب با هدف طراحي و توليد اين لپ تاپ كه كاربري هاي عادي و معمولي بوده، انتخاب شده است.

در لپ تاپ 15 اينچي لنوو IdeaPad 330-O از يك پردازنده سري پنتيوم ساخت اينتل در مدل N5000 بهره برده شده كه فركانسي بين 1.1 گيگاهرتز تا 2.7 گيگاهرتز دارد.

سخت افزار و باتري لپ تاپ لنوو IdeaPad 330-O

همچنين اين لپ تاپ مجهز به حافظه رم با ظرفيت 4 گيگابايتي از نوع DDR4، هارد 1 ترابايتي و پردازنده گرافيكي مدل R5 M530 ساخت AMD با 2 گيگابايت حافظه اختصاصي مي باشد.

اين مجموعه سخت افزاري در كنار هم، امكان كار روان با ويندوز و اجراي برنامه ها و بازي هاي سبك را براي شما فراهم مي آورد.

انرژي مورد نياز لپ تاپ IdeaPad 330-O توسط باتري 2 سلولي و ليتيوم يوني آن تأمين مي شود كه شارژدهي اين باتري به ميزان روشن نگه داشتن لپ تاپ تا 5 ساعت است.

لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad 330-O

اگر به دنبال يك لپ تاپ مقرون به صرفه براي استفاده در محل كار يا تحصيل خود هستيد، لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad 330-O مي تواند انتخاب ايده آلي براي شما باشد.

از اين لپ تاپ مي توان در جلسات، همايش ها و كنفرانس ها در ادارات، شركت ها، دانشگاه ها و آموزشگاه ها استفاده كرد.

لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad 330-O

همچنين براي تماشاي فيلم با كيفيت معمولي و انجام كارهاي روزمره مي توان بر روي لپ تاپ IdeaPad 330-O حساب باز كرد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد خريد و قيمت لپ تاپ لنوو آيدياپد 330 مي توانيد به سايت ايده برتر پارسيان مراجعه كنيد يا با كارشناسان فروش به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

لپ تاپ لنوو Lenovo IdeaPad 330-O


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۵:۴۹ توسط:ارمان ميرزايي موضوع: