فروش اعتباری اسنوا
ebpnovin ebpnovin .

ebpnovin

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF820Cdn

پرينتر كانن MF820Cdn

تكنولوژي چاپ: ليزري
چاپ: سياه و سفيد و رنگي
قابليت: چاپ، كپي، اسكن و فكس
سرعت چاپ سياه و سفيد: 36 برگ در دقيقه
سرعت چاپ رنگي: 36 برگ در دقيقه
رزولوشن چاپ: 600*600 dpi
سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر چهار كاره ليزري كانن MF820Cdn

چاپگر كانن MF820Cdn كه از جمله پرينترهاي ليزري و رنگي به حساب مي آيد، از قابليت چاپ دو رو اتوماتيك، اسكن، فكس و كپي برخوردار است و امكانات بالايي را به شما ارائه مي دهد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF820Cdn يكي از پرينترهاي سريع و با كيفيت مي باشد كه براي استفاده در دفاتر خدماتي چاپ و تكثير، شركت ها و ادارات انتخاب مناسبي است.

معرفي چاپگر چهار كاره ليزري كانن MF820Cdn

سرعت چاپ رنگي اين پرينتر ليزري كانن Canon برابر با 36 برگ در دقيقه و مدت زمان لازم براي اولين پرينت آن 9 ثانيه مي باشد كه براي استفاده در حجم كم و متوسط، قابل قبول است.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره كانن MF820Cdn

پرينتر چهار كاره ليزري كانن MF820Cdn از زبان چاپ پرينتر يا PCL پشتيباني مي كند كه باعث شده تا استفاده از اين پرينتر ليزري در شبكه بسيار آسان باشد و بدون افت در كيفيت بتوان از تصاوير و متن هاي موجود بر روي شبكه پرينت گرفت.

در حالت استاندارد رزولوشن پرينت و كپي چاپگر ليزري كانن MF820Cdn برابر با 600*600 dpi است كه البته مي توان با قرار دادن اين پرينتر در حالت چاپ با كيفيت، رزولوشن پرينت آن را تا 1200*1200 dpi ارتقا داد.

با توجه به اين مشخصات، كيفيت تصاوير و خوانايي متن هاي چاپ شده با پرينتر ليزري رنگي مدل Canon MF820Cdn كاملا مطلوب خواهد بود.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره كانن MF820Cdn

اين پرينتر از امكان كپي دو رو و رنگي با قابليت بزرگنمايي از 25 تا 400 درصد برخوردار است و مي توان از آن براي كپي كارت هاي شناسايي نيز استفاده كرد. همچنين اسكنر تعبيه شده براي پرينتر رنگي چهار كاره كانن MF820Cdn امكان اسكن رنگي و دو رو را به شما مي دهد.

براي پرينتر كانن MF820Cdn يك صفحه نمايش لمسي 3.5 اينچي تعبيه شده كه با استفاده از آن مي توانيد فرآيند چاپ با اين پرينتر را به راحتي مديريت كرده و تنظيمات دلخواه خود را اعمال كنيد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Canon MF820Cdn

سيني پرينتر ليزري كانن Canon MF820Cdn ظرفيت قرار گيري 550 برگ كاغذ را دارد. اين پرينتر از يك سيني چند منظوره با ظرفيت 100 برگ و فيدر اتوماتيك با ظرفيت 50 برگ برخوردار است.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Canon MF820Cdn

شركت كانن در پرينتر چند كاره ليزري MF820Cdn از يك تونر مشكي با ظرفيت 12000 برگ و سه تونر رنگي هر يك به ظرفيت 7300 برگ استفاده كرده است. اين تونرها كه از مدل 034 كانن هستند، از كيفيت مطلوبي براي چاپ بهره مي برند و مي توان از آن ها براي مدتي طولاني بدون نياز به تعويض در دستگاه استفاده كرد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF820Cdn

علاوه بر اتصال باسيم در شبكه و اتصال از طريق پورت USB، پرينتر ليزري چهار كاره كانن MF820Cdn از قابليت اتصال بدون سيم نيز پشتيباني مي كند.

شما مي توانيد با نصب نرم افزارهاي كانن بر روي گوشي هوشمند اندرويدي يا iOS خود، به راحتي به اين پرينتر متصل شده و از اسناد موجود بر روي گوشي، پرينت و اسكن تهيه كنيد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF820Cdn

از پرينتر كانن Canon MF820Cdn براي چاپ 88000 برگ در ماه مي توان استفاده كرد و بايد گفت كه اين پرينتر از كارايي بالايي در استفاده با حجم متوسط برخوردار است.

با توجه به اينكه از نظر كارشناسان ايده برتر اين محصول داراي ويژگي هاي بسيار مناسبي مي باشد، قيمت و خريد پرينتر ليزري مدل MF820Cdn مقرون به صرفه است.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF820Cdn


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۵۱ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF810Cdn

پرينتر كانن MF810Cdn

قابليت : پرينتر، كپي، اسكنر و فكس
چاپ: رنگي و سياه و سفيد
تكنولوژي چاپ: جوهر افشان
سرعت چاپ رنگي: 26 برگ در دقيقه
حداكثر سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر چهار كاره ليزري كانن MF810Cdn

پرينتر چهار كاره كانن MF810Cdn از جمله پرينترهاي ليزري رنگي است كه امكان پرينت، ارسال و دريافت فكس، اسكن و كپي را به صورت يكجا به شما مي دهد.

اين پرينتر براي استفاده در ادارات، شركت ها، دفاتر خدماتي چاپ و تكثير و كسب و كارهاي با حجم كاري متوسط ارائه شده است.

پرينتر چند كاره ليزري كانن MF810Cdn به يك صفحه نمايش 3.5 اينچي تمام لمسي مجهز است كه به شما اجازه مي دهد تا تمام امكانات نرم افزاري و سخت افزاري اين پرينتر همه كاره را به دلخواه تنظيم كنيد و از آن در شرايط مختلف استفاده كنيد.

معرفي چاپگر چهار كاره ليزري كانن MF810Cdn

از ديگر مشخصات پرينتر ليزري مدل Canon MF810Cdn بايد به ظرفيت بالاي سيني كاغذ آن اشاره كرد كه برابر با 550 برگ است و در صورت نياز مي توان از سه سيني 550 برگي ديگر نيز در آن بهره برد.

در مجموع شما مي توانيد از 2300 كاغذ در پرينتر ليزري Canon MF810Cdn استفاده كنيد و براي مدتي طولاني خيالتان از بابت قرار دادن كاغذ در آن راحت باشد.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره كانن MF810Cdn

امروزه پرينترهايي كه از قابليت اتصال بدون سيم بهره مي برند، از كاربرد و محبوبيت بالايي در ميان كاربران برخوردارند. چرا كه به شما اين اجازه را مي دهند تا از سختي هاي كار با شبكه خلاص شده و تنها با يك كليك از فايل هاي موجود بر روي گوشي موبايل خود پرينت بگيريد.

پرينتر كانن MF810Cdn از تمام فناوري هاي پرينت از راه دور و بي سيم پشتيباني مي كند و به راحتي مي توان براي پرينت و حتي اسكن از طريق واي فاي از آن استفاده كرد.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره كانن MF810Cdn

توجه داشته باشيد كه پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF810Cdn با هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگار است و شما مي توانيد با نصب نرم افزارهاي مربوطه بر روي گوشي خود، از اين امكان پركاربرد بهره ببريد.

ضمن اينكه اين پرينتر چند كاره ليزري به درگاه پرسرعت USB 2.0 نيز مجهز است و امكان اتصالِ فلش مموري و هارد يا از طريق كابل USB را به شما مي دهد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Canon MF810Cdn

ظرفيت و كيفيت بالاي تونرهاي به كار رفته در پرينتر كانن MF810Cdn يكي از مشخصات اصلي آن مي باشد. در اين پرينتر چهار كاره كنون از يك تونر مشكي و سه تونر رنگي استفاده شده است.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Canon MF810Cdn

اين تونرها كه از مدل كانن 034 هستند، داراي ظرفيتي معادل با 12000 چاپ مشكي و 7300 چاپ رنگي مي باشند و تا مدتي طولاني پاسخگوي نيازهاي شما خواهند بود.

در صورت نياز به تعويض تونر، توجه داشته باشيد كه از تونرهاي اصل كانن و سازگار با مدل پرينتر خود استفاده كنيد تا با كاهش طول عمر دستگاه و افت كيفيت چاپ مواجه نشويد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF810Cdn

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF810Cdn با سرعت چاپ و كپيِ 26 برگ در دقيقه و رزولوشن 600*600 dpi، يكي از پرينترهاي نسبتاً سريع و با كيفيت موجود در بازار است.

ضمن اينكه اين چاپگر ليزري چندكاره، امكان ارسال و دريافت فكس با سرعت 3 ثانيه به ازاي هر برگ را به شما مي دهد. در صورت نياز به اسكن اسناد، شما مي توانيد از اسكنر رنگي پرينتر كانن MF810Cdn استفاده كنيد كه با رزولوشن اپتيكال 600*600 dpi از اسناد شما اسكن مي گيرد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF810Cdn

در مجموع چاپگر ليزري كانن MF810Cdn يكي از دستگاه هاي پركاربرد و با كيفيت محسوب مي شود كه مي تواند به خوبي نيازهاي شما در زمينه چاپ و تكثير اسناد را برآورده سازد.

كاربران براي اطلاع از قيمت و خريد پرينتر هاي ليزري كانن مي توانند به سايت ايده برتر مراجعه كرده و يا از طريق شماره 73027-021 با كارشناسان فروش تماس بگيريد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF810Cdn


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۲۸ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF634Cdw

پرينتر كانن MF634Cdw

تكنولوژي چاپ: ليزري
چاپ: سياه و سفيد و رنگي
قابليت: چاپ، كپي، اسكن و فكس
سرعت چاپ سياه و سفيد: 19 برگ در دقيقه
سرعت چاپ رنگي: 19 برگ در دقيقه
رزولوشن چاپ: 1200*1200 dpi
سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر چهار كاره ليزري كانن MF634Cdw

پرينتر ليزري رنگي MF634Cdw يكي از محصولات شركت كانن مي باشد كه با ابعاد 452*460*399 ميلي متر و وزن 20 كيلوگرم به بازار عرضه شده است.

معرفي چاپگر چهار كاره ليزري كانن MF634Cdw

اين پرينتر ليزري كه از جمله پرينترهاي چهار كاره به شمار مي آيد و از قابليت هاي پرينت رنگي، چاپ دو رو اتوماتيك، اسكن، كپي و ارسال و دريافت فكس برخوردار است، براي استفاده در ادارات، شركت ها و منازل طراحي شده است.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره كانن MF634Cdw

سرعت چاپ يكي از معيارهاي مهم در انتخاب يك پرينتر است. در مورد پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF634Cdw بايد گفت كه سرعت آن براي چاپ و كپي به هر دو صورت سياه و سفيد و رنگي در حالت يك رو برابر با 19 برگ در دقيقه و در حالت دو رو برابر با 11 برگ در دقيقه مي باشد.

همچنين اين پرينتر ليزري كانن Canon براي ارائه اولين پرينت به كمتر از 12 ثانيه زمان لازم دارد. با بررسي اين مشخصات مي توان نتيجه گرفت كه چاپگر ليزري Canon MF634Cdw براي حجم كاري كم و متوسط از سرعت قابل قبولي برخوردار است، اما در صورتيكه مي خواهيد از آن براي چاپ هاي متوالي و پشت سر هم در حجم زياد استفاده نماييد، چندان بر روي سرعت چاپ آن حساب باز نكنيد.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره كانن MF634Cdw

در كنار اين مورد بايد به رزولوشن پرينتر چهار كاره ليزري كانن MF634Cdw اشاره كنيم كه معادل با 1200*1200 dpi است كه كيفيت و خوانايي تصاوير و متن هاي پرينت شده با آن را تضمين مي نمايد. چاپگر كانن MF634Cdw از امكان ارسال و دريافت فكس به هر دو صورت يك رو و دو رو برخوردار است.

از جمله مشخصات اسكنر تعبيه شده براي پرينتر ليزري چهار كاره مدل Canon MF634Cdw نيز مي توان به رزولوشن 600*600 dpi آن، امكان اسكن رنگي و مجهز بودن به منبع تغذيه اتوماتيك ADF با ظرفيت 50 برگ اشاره كرد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Canon MF634Cdw

شركت كانن در پرينتر MF634Cdw از يك كارتريج تونر مشكي و سه كارتريج تونر رنگي از مدل 045 استفاده كرده است. ظرفيت كارتريج مشكي اين مدل برابر با 1400 برگ و ظرفيت كارتريج هاي رنگي آن برابر با 1300 برگ است.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Canon MF634Cdw

از كارتريج هاي مدل 045 كانن نسخه ديگري با ظرفيت بالاتر مشكي 2800 برگ و رنگي 2200 برگ نيز در بازار موجود مي باشد كه در صورت نياز مي توانيد آن ها را تهيه كنيد.

دقت داشته باشيد كه در صورت استفاده از كارتريج هايي غير از كارتريج هاي توليد كانن، ممكن است با افت كيفيت چاپ مواجه شويد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF634Cdw

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF634Cdw از قابليت هاي بالايي براي اتصال بدون سيم و پرينت از راه دور برخوردار است. اين پرينتر از فناوري هاي canon Print Business، Apple AirPrint، Mopria و Google Cloud Print پشتيباني مي كند.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF634Cdw

با استفاده از اين فناوري ها شما قادر خواهيد بود تا انواع گوشي هاي هوشمند اندرويدي و iOS، تبلت، آيپد و ساير دستگاه هاي ديجيتال خود را از طريق اينترنت به اين پرينتر به آساني متصل كرده و از تصاوير و فايل هاي متني خود پرينت بگيريد.

شما مي توانيد براي دريافت قيمت و خريد پرينتر ليزري از طريق شماره 73027-021 با كارشناسان فروش ايده برتر در تماس باشيد و يا به سايت ايده برتر مراجعه كنيد.

پرينتر ليزري چهار كاره كانن Canon MF634Cdw


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۰۹ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر ليزري تك كاره سامسونگ Samsung ProXpress SL-M4020ND

پرينتر سامسونگ SL-M4020ND

چاپ: سياه و سفيد
تكنولوژي چاپ: ليزري
سرعت چاپ سياه و سفيد: 42 برگ در دقيقه
رزولوشن چاپ: 1200*1200 dpi
حداكثر سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر تك كاره ليزري سامسونگ SL-M4020ND

پرينتر ليزري تك كاره سامسونگ Samsung ProXpress SL-M4020ND براي پرينت صفحات به صورت سياه و سفيد در دو حالت يك رو و دو رو اتوماتيك طراحي شده است.

معرفي چاپگر تك كاره ليزري سامسونگ SL-M4020ND

اين پرينتر ليزري با سرعت چاپ مطلوب، ظرفيت تونر بالا و سازگاري با سيستم عامل هاي ويندوز، مك و لينوكس يكي از پرينترهاي پركاربرد در ادارات، شركت ها و كسب و كارهاي با حجم كاري متوسط و بالا مي باشد.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر تك كاره سامسونگ SL-M4020ND

پرينتر ليزري سامسونگ SL-M4020ND به يك پردازنده 600 مگاهرتزي و حافظه رم 256 مگابايتي و قابل ارتقا به 512 مگابايت مجهز است كه باعث شده تا اين پرينتر از عملكردي روان برخوردار بوده و از قدرت پردازشي مناسبي بهره ببرد.

همچنين سرعت چاپ پرينتر تك كاره ليزري سامسونگ SL-M4020ND برابر با 42 برگ در دقيقه و رزولوشن آن معادل با 1200*1200 dpi مي باشد.

با توجه به اين مشخصات مي توان گفت كه چاپگر ليزري مدل Samsung SL-M4020ND به خوبي در استفاده هايي در حجم بالا پاسخگوي نيازهاي شما است و در كنار سرعت، از كيفيت چاپ قابل قبولي نيز برخوردار است.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر تك كاره سامسونگ SL-M4020ND

از آنجا كه پرينتر ليزري تك كاره Samsung SL-M4020ND  يكي از انواع پرينترهاي ليزري مناسب براي استفاده در حجم كاري بالا مي باشد، از آن مي توان براي پرينت حداكثر 100000 برگ در ماه بهره برد، اما اگر مي خواهيد تا كيفيت چاپ اين دستگاه با افت مواجه نشود و طول عمر آن افزايش يابد، بهتر است تا از آن براي پرينت 1500 تا 3500 برگ در ماه استفاده كنيد.

ضمن اينكه ظرفيت سيني كاغذ چاپگر تك كاره سامسونگ SL-M4020ND برابر با 250 برگ و ظرفيت سيني چند منظوره آن برابر با 50 برگ است.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Samsung SL-M4020ND

يك تونر مشكي از مدل MLT-D203S در پرينتر ليزري SL-M4020ND به كار رفته كه از ظرفيتي معادل با 3000 برگ برخوردار است. اين تونر براي مدتي طولاني شما را از تعويض آن بي نياز مي كند، اما در صورتي كه نياز به تعويض پيدا كرديد، مي توانيد از تونرهاي با ظرفيت بالاتر هم در اين پرينتر بهره ببريد.

تونر مدل MLT-D203L با ظرفيت 5000 برگ، مدل MLT-D203E با ظرفيت 10000 برگ و مدل MLT-D203U با ظرفيت 15000 برگ در چاپگر ليزري سامسونگ MLT-D203U قابل استفاده هستند.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر ليزري Samsung SL-M4020ND

توجه داشته باشيد كه استفاده از تونرهاي غير اورجينال ممكن است تا به دستگاه شما آسيب برسانند و بهتر است تا به منظور دستيبابي به بهترين كيفيت در چاپ هميشه از تونرهاي اصل و سازگار با پرينتر خود استفاده كنيد.

پرينتر ليزري تك كاره سامسونگ Samsung ProXpress SL-M4020ND

از پرينتر ليزري تك كاره سامسونگ Samsung ProXpress SL-M4020ND نمي توان در شبكه به صورت بدون سيم استفاده كرد و اين پرينتر از قابليت اتصال مستقيم از طريق واي فاي برخوردار نيست.

اما اين پرينتر از فناوري هاي Apple AirPrint، Mopria Certified و Google Cloud Print پشتيباني مي كند و به شما اجازه مي دهد تا از راه دور و بدون نياز به حضور فيزيكي در كنار دستگاه، از طريق اينترنت با دستگاه خود كار كنيد.

پرينتر ليزري تك كاره سامسونگ Samsung ProXpress SL-M4020ND

همچنين پرينتر سامسونگ SL-M4020ND با استفاده از كابل در شبكه قابل استفاده است و يك پورت USB نيز براي آن در نظر گرفته شده كه شما را قادر مي سازد تا فلش مموري يا هر دستگاهي را كه به كابل USB مجهز است، به آن متصل نماييد و از تصاوير و فايل هاي دلخواه خود پرينت بگيريد.

براي كسب اطلاع از قيمت پرينتر ليزري تك كاره و نحوه خريد پرينتر به سايت ايده برتر مراجعه كرده و يا با شماره 73027-021 تماس بگيريد.

پرينتر ليزري تك كاره سامسونگ Samsung ProXpress SL-M4020ND


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۰:۵۰ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر سه بعدي برنا مدل دايان Dayan K12-p

پرينتر سه بعدي Dayan K12-p

حداكثر اندازه چاپ: 445*630* 440 ميليمتر
ضخامت چاپ:  10 ميكرون الي 800 ميكرون
مواد فيلامنت: PLA / ABS / PETG / PVA / PA / WOOD / METAL

معرفي پرينتر سه بعدي برنا Dayan K12-p

پرينتر سه بعدي دايان K12-P از جمله پرينترهاي قدرتمند توليد شركت برنا است كه از آن مي توان براي چاپ سه بعدي به صورت تخصصي و حرفه اي استفاده كرد.

اين پرينتر سه بعدي با سرعت حركتي 560 ميلي متر بر ثانيه و دقت حركتي 7 ميكرون در راستاي محورهاي طولي و عرضي و 2 ميكرون در راستاي محور ارتفاع، يكي از سريعترين و دقيق ترين پرينترهاي سه بعدي ساخت ايران است.

چاپگر سه بعدي برنا Dayan K12-P كه در ابعاد 440*445*630 ميلي متر به بازار عرضه شده به يك پردازنده 32 بيتي مجهز مي باشد كه سبب شده تا اين پرينتر از سرعت پردازش و چاپ بالايي برخوردار باشد.

معرفي پرينتر سه بعدي برنا Dayan K12-p

قابليت و كارايي هاي چاپگر سه بعدي دايان K12-p

پرينتر سه بعدي دايان Dayan K12-p از تكنولوژي FDM براي چاپ سه بعدي بهره مي برد. همچنين اين پرينتر از اكسترودر 2 نازل جهت چاپ استفاده مي كند كه امكان دو پرينت سه بعدي به صورت همزمان را به شما مي دهد.

سيستم حركتي پرينتر سه بعدي دايان K12-P از نوع Core XY مي باشد كه باعث مي شود تا نمونه چاپ شده از دقت بالايي برخوردار باشد. اين سيستم حركتي در پرينتر سه بعدي دايان K12-P با تجهيزات حركتي ريل و واگن تركيب شده است كه منجر به عملكردي عالي در سرعت و دقت چاپ مي شود.

همچنين براي محور Z در اين 3D printer از موتور گيربكس دار استفاده شده كه دامنه حركتيِ مطلوبي را به ارمغان مي آورد. صفحه ساخت پرينتر سه بعدي Dayan K12-P از جنس آلومينيوم آلياژي 10 ميلي متري است و از قابليت انتقال حرارت برخوردار مي باشد.

براي گرم كردن اين صفحه كه حداكثر دماي آن به 130 درجه سانتيگراد در هنگام چاپ مي رسد، از يك گرم كن سيليكوني 210 واتي استفاده شده است.

در رابطه با مواد مصرفي پرينتر سه بعدي برنا مدل دايان K12-p بايد اين نكته را ذكر كرد كه اين دستگاه قابليت چاپ با تمام فيلامنت هاي موجود را دارد و مي توان از فيلامنت هايي با جنس هاي PLA / ABS / PETG / PVA / PA / WOOD / METAL در آن بهره برد.

ابعاد نمونه چاپ شده با پرينتر سه بعدي دايان K12-P حداكثر برابر با 200*200*300 ميلي متر است. بنابراين از اين پرينتر براي چاپ هاي بزرگ و حجيم نمي توان بهره برد.

پرينتر سه بعدي برنا مدل دايان Dayan K12-p

امكان نصب ماژول واي فاي، قابليت اضافه نمودن ماژول ليزر حكاكي و مجهز بودن به هايبرنيت (محافظ قطعي برق) از ديگر ويژگي هاي پرينتر سه بعدي دايان K12-P به شمار مي آيند.

همچنين پرينتر سه بعدي برنا مدل دايان Dayan K12-p به يك صفحه نمايش 2.8 اينچي لمسي و تمام رنگي مجهز است كه باعث شده تا كار با اين پرينتر سه بعدي براي حتي افراد تازه كار نيز بسيار آسان باشد. براي پرينتر سه بعدي Dayan K12-P يك درگاه ورودي SD Card در نظر گرفته شده كه به شما اجازه مي دهد تا حافظه رم SD خود را به آن متصل كرده و از تصاوير موجود بر روي آن به صورت سه بعدي پرينت تهيه كنيد.

لازم به ذكر است كه اين پرينتر از قابليت اتصال به كامپيوتر هم برخوردار است. پرينتر سه بعدي برنا دايان K12-P يكي از دقيق ترين پرينترهاي سه بعدي موجود در بازار مي باشد كه براي استفاده هاي حرفه اي و چاپ تخصصي مي توان از آن بهره برد.

شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت پرينتر سه بعدي Dayan K12-P با كارشناسان ايده برتر پارسيان به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

پرينتر سه بعدي برنا مدل دايان Dayan K12-p


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۰:۳۰ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر جوهر افشان سه كاره كانن Canon PIXMA TS302

پرينتر اچ پي Pro 8740

قابليت : پرينتر، كپي، اسكنر و فكس
چاپ: رنگي و سياه و سفيد
تكنولوژي چاپ: جوهر افشان
سرعت چاپ سياه وسفيد: 24 برگ در دقيقه
سرعت چاپ رنگي: 20 برگ در دقيقه
حداكثر سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر چهار كاره جوهر افشان اچ پي Pro 8740

پرينتر OfficeJet Pro 8740 از جمله پرينترهاي جوهرافشان شركت اچ پي مي باشد كه براي استفاده هاي در حجم كم و متوسط در ادارات، شركت ها، محيط هاي آموزشي و دانشگاهي و مصارف خانگي ارائه شده است. 

اين پرينتر كه از قابليت چاپ دورو اتوماتيك و چاپ رنگي برخوردار است، امكان ارسال و دريافت فكس، كپي و اسكن را نيز در اختيار شما قرار مي دهد.

سرعت چاپ چاپگر جوهرافشان اچ پي HP Pro 8740 برابر با 24 برگ در دقيقه براي صفحات سياه و سفيد و 20 برگ در دقيقه براي صفحات رنگي است كه باعث شده تا اين پرينتر كارايي و عملكرد قابل قبولي داشته باشد.

معرفي چاپگر چهار كاره جوهر افشان اچ پي Pro 8740

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره اچ پي Pro 8740

ارسال و دريافت فكس به صورت رنگي، يكي از قابليت هاي پرينتر جوهر افشان اچ پي HP Pro 8740 است. سرعت ارسال فكس در اين دستگاه برابر با 4 ثانيه به ازاي هر برگه مي باشد.

در رابطه با مشخصات فني پرينتر چند كاره اچ پي 8740 بايد گفت كه رزولوشن چاپ اين پرينتر همه كاره برابر با 1200*1200 dpi است كه در صورت استفاده از كاغذهاي مخصوص چاپ عكس HP، رزولوشن آن در هنگام چاپ رنگي به 4800*1200 dpi مي رسد.

اين ميزان رزولوشن، كيفيت و وضوح بالاي تصاوير رنگي چاپ شده با پرينتر پرينتر چاپ عكس اچ پي HP Pro 8740 را كاملاً تضمين مي نمايد.

دو سيني كاغذ كه هر كدام 250 برگ ظرفيت دارند براي پرينتر چند كاره اچ پي HP Pro 8740 در نظر گرفته شده كه براي استفاده هاي در حجم زياد مي تواند شما را از قرار دادن كاغذ در آن در فواصل زماني كم بي نياز كند.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره اچ پي Pro 8740

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8740 به يك اسكنر تخت همراه با منبع تغذيه خودكار (ADF) با ظرفيت 50 برگ مجهز است و با رزولوشن 1200*1200 dpi از اسناد شما اسكن گرفته و فايل خروجي را در يكي از فرمت هاي BMP، JPG، PDF، PNG يا TIFF ذخيره مي كند.

پرينتر جوهر افشان مدل HP Pro 8740 قابليت كپي سياه و سفيد و رنگي با سرعت 36 كپي در دقيقه را نيز به شما مي دهد كه از قابليت هاي آن مي توان به بزرگنمايي از 25 تا 400 درصد اشاره كرد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر جوهرافشان HP Pro 8740

در پرينتر اچ پي HP Pro 8740 از كارتريج هاي مشكي و رنگي (3 عدد) مدل HP 952 استفاده شده است. ظرفيت كارتريج مشكي اين مدل برابر با 1000 برگ و ظرفيت كارتريج هاي رنگي برابر با 625 برگ مي باشد.

اين كارتريج ها امكان تعويض نيز دارند و مي توان از كارتريج هاي مدل 952XL كه ظرفيت بالاتري نسبت به كارتريج هاي مدل 952 دارند استفاده كرد (ظرفيت كارتريج مشكي 952XL برابر با 2000 برگ و ظرفيت كارتريج هاي رنگي آن 1600 برگ مي باشد).

كارتريج مدل 956XL با ظرفيت چاپ 3000 برگ در پرينتر جوهرافشان رنگي اچ پي OfficeJet Pro 8740 قابل استفاده است كه براي مدتي طولاني شما را از تعويض كارتريج بي نياز خواهد كرد. البته توجه داشته باشيد كه فقط كارتريج مشكي مدل 956XL در اين پرينتر كاربرد دارد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر جوهرافشان HP Pro 8740

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8740

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8740 قابليت چاپ 30000 برگ در ماه را دارد. اما در صورتيكه مي خواهيد تا عملكرد دستگاه و كيفيت چاپ آن با افت مواجه نشود، بهتر است تا از اين پرينتر براي چاپ 250 تا 2000 برگ در ماه استفاده كنيد.

صفحه نمايش 4.3 اينچي و لمسي به كار رفته در چاپگر جوهر افشان اچ پي Pro 8740 از ديگر مشخصه هاي آن است كه امكان مديريت اسناد در حال چاپ را به شما داده و كار با اين چاپگر جوهر افشان چهار كاره اچ پي را براي حتي افراد تازه كار آسان مي كند.

از ديگر قابليت هاي پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي Pro 8740، امكان اتصال بدون سيم آن به گوشي موبايل، تبلت و آيپد و پشتيباني آن از فناوري HP ePrint است كه اجازه پرينت از راه دور و از طريق اينترنت را به شما مي دهد.

كاربران كسب اطلاعات در مورد قيمت پرينتر جوهرافشان چند كاره اچ پي مدل OfficeJet Pro 8740 يا دريافت يك پيشنهاد خوب براي خريد پرينتر جوهر افشان مي توانند به سايت ايده برتر مراجعه كرده و يا با شماره 73027-021 تماس بگيريد.

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8740


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۳۷ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8720

پرينتر اچ پي Pro 8720

قابليت: پرينتر، اسكن و كپي 
چاپ: رنگي و سياه و سفيد
تكنولوژي چاپ: جوهر افشان
سرعت چاپ سياه و سفيد: 24 برگ
در دقيقه
سرعت چاپ رنگي: 20 برگ در دقيقه
رزولوشن چاپ: 4800*1200 dpi
حداكثر سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر چهار كاره جوهر افشان اچ پي Pro 8720

پرينتر اچ پي مدل HP OfficeJet Pro 8720 جز پرينترهاي جوهر افشان رنگي بوده كه به منظور استفاده در كسب و كارهاي كوچك، ادارات و مصارف خانگي ارائه شده است.

كيفيت بالاي چاپ رنگي، امكان پرينت دو رو به صورت اتوماتيك و قابليت اسكن، كپي و ارسال و دريافت فكس از جمله ويژگي هاي اين پرينتر مي باشد.

معرفي چاپگر چهار كاره جوهر افشان اچ پي Pro 8720

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره اچ پي Pro 8720

رزولوشن چاپگر جوهر افشان HP Pro 8720 در هنگام چاپ سياه و سفيد برابر با 1200*1200 dpi است.

در هنگام پرينت رنگي، مي توان با استفاده از كاغذهاي مخصوص چاپ عكس HP، رزولوشن اين پرينتر را تا 4800*1200 dpi نيز ارتقا داد. از اين رو مي توان گفت كه پرينتر اچ پي HP OfficeJet Pro 8720 از كيفيت بالايي بخصوص در چاپ تصاوير به صورت رنگي برخوردار است.

به منظور افزايش طول عمر پرينتر جوهرافشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8720 و همچنين حفظ كيفيت چاپ آن در طول زمان، از جانب شركت اچ پي توصيه شده تا از آن براي چاپ 250 تا 2000 برگ در ماه استفاده كرد.

البته لازم به ذكر است كه اين پرينتر جوهر افشان توانايي چاپ 30000 برگ در ماه را داراست و مي توان از آن براي مصارف در حجم متوسط رو به بالا نيز بهره برد.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر چهار كاره اچ پي 8720

پرينتر جوهرافشان اچ پي 8720 به يك اسكنر تخت همراه با ADF با ظرفيت 50 برگ مجهز است و مي توان از آن براي اسكن اسناد و ايميل فايل خروجي به صورت مستقيم استفاده كرد.

از پرينتر اچ پي HP Pro 8720 مي توان براي ارسال و دريافت فكس به صورت رنگي با سرعت 4 ثانيه به ازاي ارسال هر برگ استفاده كرد. حافظه فكس اين دستگاه برابر با 100 برگ مي باشد.

سرعت چاپ سياه و سفيد پرينتر اچ پي OfficeJet Pro Pro 8720 برابر با 24 برگ در دقيقه و سرعت چاپ رنگي آن برابر با 20 برگ در دقيقه مي باشد. از ديگر قابليت هاي اين جوهر افشان اچ پي امكان كپي حداكثر 99 برگ با رزولوشن 600 dpi مي باشد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر جوهرافشان HP Pro 8720

در ابتدا بايد اين نكته را بگوييم كه پرينتر جوهرافشان اچ پي OfficeJet Pro 8720 تنها با كارتريج هاي ساخت شركت HP سازگار مي باشد و بهتر است تا براي جلوگيري از افت كيفيت چاپ، از كارتريج ديگري در آن استفاده نشود.

در اين پرينتر اچ پي HP چهار كارتريج (يك مشكي با ظرفيت 745 برگ و سه رنگي با ظرفيت 400 برگ) تعبيه شده است. در صورت نياز به تعويض مي توانيد از كارتريج هاي مشكي و رنگي در مدل 952 با ظرفيت چاپ 1000 برگ مشكي و 700 برگ رنگي يا مدل 952XL با ظرفيت چاپ 2000 برگ مشكي و 1600 برگ رنگي استفاده كنيد.

همچنين در صورتيكه حجم كاري بالايي داريد، مي توانيد كارتريج مشكي مدل 956XL با ظرفيت 3000 برگ را تهيه كنيد.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر جوهرافشان HP Pro 8720

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8720

پرينتر چند كاره اچ پي HP Pro 8720 از فناوري هاي HP ePrint، Apple AirPrint و Mopria پشتيباني مي كند و به شما اجازه مي دهد تا بدون نياز به حضور فيزيكي در كنار دستگاه، از هر جايي كه به اينترنت دسترسي داريد از تصاوير و فايل هاي متني موجود بر روي گوشي اندرويدي يا iOS، تبلت و آيپد خود پرينت بگيريد.

همچنين مي توان از پرينتر جوهرافشان اچ پي Pro 8720 از طريق سيم در شبكه استفاده كرد و يا با استفاده از پورت USB آن، فلش مموري يا هارد اكسترنال را به آن متصل نمود.

كارشناسان شركت ايده برتر پارسيان در واحد فروش به شماره 73027-021 آماده راهنمايي شما در رابطه با قيمت و نحوه خريد پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8720 هستند.

پرينتر جوهر افشان چهار كاره اچ پي HP Pro 8720


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۱۱ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

پرينتر جوهر افشان تك كاره اچ پي HP Pro 8210

پرينتر اچ پي Pro 8210

قابليت: پرينتر
چاپ: رنگي و سياه و سفيد
تكنولوژي چاپ: جوهر افشان
سرعت چاپ سياه و سفيد: 22 عكس در دقيقه
سرعت چاپ رنگي: 18 عكس در دقيقه
حداكثر سايز كاغذ: A4

معرفي چاپگر تك كاره جوهر افشان اچ پي Pro 8210

پرينتر تك كاره OfficeJet Pro 8210 يكي از پرينترهاي جوهرافشان محصول شركت اچ پي مي باشد كه در ابعاد 496*420*203 ميلي متر و وزن 8.62 كيلوگرم به بازار عرضه شده است.

معرفي چاپگر تك كاره جوهر افشان اچ پي Pro 8210

اين پرينتر كه براي استفاده در كسب و كارهايي با حجم كاري كم و استفاده هاي خانگي و اداراي ارائه شده از قابليت چاپ دورو اتوماتيك و اتصال بدون سيم برخوردار است.

از پرينتر جوهر افشان تك كاره اچ پي HP Pro 8210 مي توان براي چاپ 30000 برگ در ماه مي توان استفاده كرد. البته توصيه شده با اين دستگاه بين 250 تا 1500 برگ در ماه چاپ شود.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر تك كاره اچ پي Pro 8210

چاپگر جوهرافشان اچ پي 8210 براي اولين چاپ سياه و سفيد به 9 ثانيه و اولين چاپ رنگي 10 ثانيه زمان نياز دارد.

از آنجا كه رزولوشن پرينتر تك كاره جوهر افشان HP Pro 8210 برابر با 1200*1200 dpi است، تصاوير چاپ شده با آن از كيفيت و وضوح مطلوبي برخوردارند. براي چاپ رنگي تصاوير، شما مي توانيد با استفاده از كاغذهاي مخصوص چاپ عكس HP به عنوان كاغذ ورودي، رزولوشن پرينتر را تا 2400*1200 dpi ارتقا دهيد.

قابليت ها و مشخصات فني پرينتر تك كاره اچ پي Pro 8210

در رابطه با سرعت چاپ پرينتر جوهرافشان اچ پي Pro 8210 بايد گفت كه اين پرينتر جوهر افشان با سرعت 22 برگ در دقيقه به صورت سياه و سفيد و 18 برگ در دقيقه به صورت رنگي از اسناد پرينت مي گيرد.

براي پرينتر تك كاره رنگي مدل HP Pro 8210 يك سيني با ظرفيت 250 برگ كاغذ در نظر گرفته شده كه براي استفاده هاي در حجم متوسط كاملا مناسب است.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر جوهرافشان HP Pro 8210

پرينتر تك كاره اچ پي HP Pro 8210 از يك كارتريج مشكي و سه كارتريج رنگي مدل 952 ساخت HP بهره مي برد. ظرفيت كارتريج مشكي به كار رفته در اين پرينتر حدود 1000 برگ و ظرفيت كارتريج رنگي آن حدود 625 برگ است.

كارتريج و مواد مصرفي پرينتر جوهرافشان HP Pro 8210

در صورت نياز به تعويض كارتريج، مي توانيد از كارتريج هاي HP 952XL كه از ظرفيت بالاتري برخوردارند، استفاده كنيد. ظرفيت كارتريج مشكي اين مدل برابر با 2000 برگ و ظرفيت كارتريج رنگي آن معادل با 1600 برگ مي باشد.

پرينتر جوهر افشان تك كاره اچ پي HP Pro 8210

پرينترهاي HP معمولا از فناوري HP ePrint پشتيباني مي كنند. اين فناوري به منظور چاپ از راه دور در پرينترها به كار برده مي شود و با استفاده از آن مي توان از طريق اينترنت با پرينتر كار كرد.

پرينتر جوهر افشان تك كاره اچ پي HP Pro 8210

در اين شرايط شما نياز نيست تا در كنار دستگاه حاضر باشيد و به عنوان مثال مي توانيد از محل كار با پرينتر خود در منزل كار كنيد. پرينتر جوهر افشان تك كاره اچ پي HP Pro 8210 نيز از اين قاعده مستثني نيست و با اين تكنولوژي سازگار است.

شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت و خريد پرينتر جوهر افشان با شماره 73027-021 تماس بگيريد و يا به سايت ايده برتر مراجعه كنيد.

پرينتر جوهر افشان تك كاره اچ پي HP Pro 8210


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۴۶ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما Rama Serasos

ميز جلو مبلي راما مدل سراسوس

جنس : ملامينه
شكل هندسي: مستطيل 
جنس صفحه mdf

طراحي و كيفيت ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما

ميز جلو مبلي راما سراسوس يكي از محصولات شركت راما چوب است. اين شركت در زمينه توليد ميز و صندلي مديريتي و كارمندي،  مبلمان اداري، ، كمد، كتابخانه و ديگر تجهيزات اداري فعاليت مي كند.

ميز جلو مبلي سراسوس راما در ابعاد 1 متر طول، 50 سانتي متر عرض و 50 سانتي متر ارتفاع و در رنگ بندي متنوع به صورت دو رنگ به بازار عرضه شده است.

از جمله ويژگي هاي اين صندلي كارمندي مي توان به مجهز بودن آن به طبقه اشاره كرد كه مي توان از ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما Rama Serasos براي قرار دادن وسايل تزئيني يا لوازمي كه كمتر مورد استفاده قرار مي گيرند، استفاده كرد.

دو سمت چپ و راست ميز جلو مبلي راما مدل سراسوس داراي بدنه مي باشد كه به شكل غير همرنگ با صفحه اصلي طراحي شده است؛ اين امر باعث شده تا ظاهر اين ميز راما از يكنواختي درآمده و زيبايي و جذابيت خاصي داشته باشد.

جنس جلو مبلي راما Serasos راما تماماً از  ام دي اف مرغوب ايراني است كه يك روكش ملامينه بر روي سطح آن كشيده شده است. 

طراحي و كيفيت ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما

ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما Rama Serasos

استحكام بالا در برابر صدماتي از قبيل ضربه، فشار و خراشيدگي يكي از مشخصه هاي اصلي ميز جلو مبلي مدل سراسوس است.

از اين رو ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما Rama Serasos را مي توان يكي از خوش ساخت ترين و با كيفيت ترين ميزهاي جلو مبلي موجود در بازار دانست كه قابليت استفاده براي طراحي داخلي در اتاق هاي مديران، كارمندان و كارشناسان در شركت ها، كارخانجات، محيط هاي آموزشي و دانشگاهي، ادارات و محيط هاي تجاري را داراست.

همچنين از جلو مبلي مدرن مدل سراسوس Rama Serasos مي توان در مطب پزشكان و اتاق هاي انتظار نيز بهره برد.

لازم به ذكر است كه شركت راما چوب در ساخت اين ميز ميز چوبي مدرن از مواد اوليه مرغوب و محصول كشورهاي تركيه PVC، اليت و يراق آلات و اسپانيا (چسب PVC) استفاده كرده است.

شما مي توانيد براي آشنايي با ويژگي ها و اطلاع از قيمت و نحوه خريد ميز جلو مبلي ام دي اف مدل Rama Serasos با كارشناسان شركت ايده برتر پارسيان در واحد فروش به شماره 73027-021 تماس بگيريد.

ميز جلو مبلي اداري سراسوس راما Rama Serasos


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۳۰ توسط:ارمان ميرزايي موضوع:

گوشي موبايل نوكيا Nokia 216

گوشي موبايل نوكيا 216

حافظه داخلي: ندارد
RAM: شانزده مگابايت
نوع باتري: ليتيوم يوني، قال تعويض، 1020 ميلي آمپر ساعت

پردازنده: ندارد
سايز صفحه نمايش: 2.4 اينچ

معرفي گوشي موبايل نوكيا 216

گوشي موبايل نوكيا 216 به منظور استفاده هاي ابتدايي از گوشي مانند برقراري تماس، ارسال و دريافت SMS، گوش دادن به موسيقي و مرور صفحات وب به صورت محدود طراحي و عرضه شده است.

اين موبايل براي كساني كه به گوشي هاي كلاسيك و نوستالژيك علاقه دارند، انتخاب ايده آلي مي باشد و مي توان از آن در كنار يك گوشي هوشمند و به منظور انجام كارهاي پرتكرار مانند تماس تلفني بهره برد. در ادامه به بررسي گوشي نوكيا 216 خواهيم پرداخت.

معرفي گوشي موبايل نوكيا 216

طراحي و مشخصات ظاهري موبايل Nokia 216

جنس بدنه گوشي موبايل نوكيا Nokia 216 از پلاستيك است و مانند ديگر گوشي هاي برند نوكيا از مقاومت و استحكام بالايي در برابر ضربه و فشار برخوردار مي باشد.

موبايل نوكيا 216 در ابعاد 118*50.2*13.5 ميلي متر و در سه رنگ مشكي، طوسي و سبز نعناعي به بازار عرضه شده است.

اين گوشي موبايل با وزن 82.6 گرمي خود، يكي از گوشي هاي سبك و با قابليت جابجايي آسان محسوب مي شود.

يكي از ويژگي هاي موبايل مدل Nokia 216 طراحي ارگونوميك آن است كه سبب شده تا اين گوشي به راحتي در دست قرار گيرد و استفاده طولاني مدت از آن در طول روز باعث خستگي و ناراحتي دست ها نشود.

صفحه كليد گوشي نوكيا 216 از كيفيت و طراحي مطلوبي بهره مي برد و به آساني مي توان از آن براي تايپ SMS استفاده كرد. ضمن اينكه حروف فارسي نيز بر روي كليدهاي آن وجود دارد.

طراحي و مشخصات ظاهري موبايل Nokia 216

صفحه نمايش و دوربين گوشي نوكيا 216

گوشي Nokia 216 از يك صفحه نمايش 2.4 اينچي از نوع TFT بهره مي برد كه رزولوشن آن معادل 240*320 پيكسل است. مسلماً از صفحه نمايش گوشي هاي كلاسيك نمي توان انتظار پخش با كيفيت فيلم و ويدئو را داشت؛ اما صفحه نمايش گوشي Nokia 216 براي استفاده در فعاليت هاي روزمره عملكرد قابل قبولي دارد.

يكي از مشخصه هاي گوشي موبايل نوكيا 216، مجهز بودن آن به يك دوربين اصلي و يك دوربين سلفي با كيفيت VGA مي باشد.

درست است كه اين دوربين ها كيفيت بالايي ندارند، اما مي توان از آنها براي ثبت عكس با كيفيت معمولي و برطرف كردن نيازهاي فوري به دوربين استفاده كرد. از جمله قابليت هاي دوربين گوشي نوكيا 216 مي توان به فلش LED، زوم ديجيتال تا دو برابر و امكان ثبت ويدئو اشاره كرد.

صفحه نمايش و دوربين گوشي نوكيا 216

سخت‌افزار و سيستم‌ عامل موبايل Nokia 216

بر روي گوشي موبايل نوكيا 216 خبري از سيستم عامل هاي اندرويد يا ويندوزفون نيست و اين گوشي نيز مانند ديگر گوشي هاي كلاسيك برند نوكيا از پلتفرم نرم افزاريِ سري 30+ بهره مي برد.

گوشي نوكيا 216 از قدرت پردازشي چنداني مانند گوشي هاي هوشمند برخوردار نيست، اما در استفاده هاي ابتدايي و روزمره عملكرد مطلوبي دارد.

موبايل Nokia 216 از شبكه ارتباطي 2G پشتيباني مي كند و مي توان از اينترنت به صورت محدود بر روي آن استفاده كرد. توجه داشته باشيد كه قابليت استفاده از واي فاي براي اين گوشي در نظر گرفته نشده است.

حافظه داخلي گوشي موبايل نوكيا 216 براي ذخيره SMSها و تماس ها كفايت مي كند، اما براي ذخيره فايل ها و برنامه ها بايد از كارت حافظه جانبي با ظرفيت حداكثر 32 گيگابايت استفاده كنيد.

سخت‌افزار و سيستم‌ عامل موبايل Nokia 216

قابليت هاي گوشي موبايل نوكيا 216

شما مي توانيد متناسب با نياز خود از يك يا دو سيمكارت در اندازه ميني در موبايل نوكيا 216 استفاده كنيد. اين گوشي از قابليت ضبط تماس برخوردار است و به جك 3.5 ميلي متري صدا، بلوتوث، راديو و پورت microUSB مجهز است.

همچنين تعدادي بازي بر روي گوشي موبايل نوكيا 216 نصب است كه مي توانيد ديگر بازي هاي سبك و متناسب با گوشي هاي كلاسيك را نيز بر روي آن اجرا كنيد.

اين گوشي موبايل 1020 ميلي آمپر ساعت ظرفيت دارد و انرژي مورد نياز براي 18 ساعت مكالمه و 47 ساعت پخش موسيقي را تأمين مي كند.

شارژدهي باتري گوشي موبايل نوكيا 216 كه از نوع ليتيوم يوني است، براي مصارف معمولي و روزانه كفايت مي كند و با يك بار شارژ، مي توان از آن در تمام طول روز استفاده كرد.

قابليت هاي گوشي موبايل نوكيا 216

گوشي موبايل نوكيا Nokia 216

در روزهايي كه انواع و اقسام گوشي هاي هوشمند با امكانات متنوع در بازار موجود است، گوشي هاي كلاسيك نيز طرفدارهاي خاص خود را دارد.

گوشي نوكيا مدل Nokia 216 كه استفاده از آن مي تواند حس نوستالژيكي در كاربران ايجاد كند، يكي از گوشي هايي است كه در انجام كارهاي ابتدايي با يك گوشي موبايل عملكرد قابل قبولي دارد و به خوبي مي تواند نيازهاي شما را در استفاده از يك گوشي معمولي برآورده سازد.

خوش دست و سبك بودن، دوام و كيفيت مطلوب بدنه و مجهز بودن به دوربين سلفي از جمله ويژگي هاي گوشي نوكيا 216 مي باشد.

شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت گوشي موبايل نوكيا Nokia 216 به سايت ايده برتر پارسيان مراجعه كنيد و يا با شماره 73027-021 تماس بگيريد.

گوشي موبايل نوكيا Nokia 216


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ تير ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۸:۰۸ توسط:ارمان ميرزايي موضوع: